Poradenstvo a konzultácie

Potrebujete poradiť, nasmerovať? Chýba vám istota? Opýtajte sa nás. Radi vás vypočujeme,  poradíme, odporučíme efektívne postupy.

Osobné konzultácie a poradenstvo

Osobné konzultácie patria k najefektívnejším metódam, ako získať cenné informácie, pochopiť princípy alebo nájsť najvhodnejšie spôsoby vylepšenia webu alebo opravy chýb. Prediskutujeme a pomôžeme vám vyriešiť konkrétny problém, ktorý vám spôsobuje vrásky.

Postavte spolu s nami pevné základy vášho podnikania. 

Pomôžeme vám:

  • Nastaviť ciele vášho podnikania.
  • Vytvoriť akčný plán na zvýšenie zisku.
  • Nájsť ideálnych zákazníkov.
  • Vytvoriť účinné a efektívne online stratégie.
  • Vieme premeniť obsah vašej webovej stránky na obsah, ktorý predáva.

Ak potrebujete, poskytneme vám najlepšie metódy na zvyšovanie predaja, privádzanie nových zákazníkov, nastavenie vhodnej komunikácie so zákazníkmi i na budovanie lojality zákazníkov.

Ako konzultácia prebieha?

Samotnej konzultácii vždy predchádza analýza vašich predstáv, plánov, prípadne podnikania. Určite máte nejaké predstavy, nápady, ktoré chcete uskutočniť alebo problémy, ktoré túžite vyriešiť. Neviete však, ako ich uskutočniť, alebo nemáte len istotu. Posúdime vaše potreby a nájdeme to pravé riešenie pre vaše podnikanie.

Konzultácia môže prebiehať prostredníctvom skype, osobne, alebo telefonicky.

Spolu si prejdeme všetky vaše otázky, problémy. Pozrieme sa na vaše podnikanie, prekážky, ktoré vás brzdia.  Navrhneme riešenia a postupy, vypracované priamo podľa vašich individuálnych potrieb. Dáme vám konkrétne odporúčania a úlohy. Ku konzultácii pristupujeme zodpovedne a precízne. Pozornosť venujeme aj malým detailom, pretože malé detaily môžu priniesť veľké zmeny.

Pre koho sú konzultácie určené?

  • Majiteľ firmy, majiteľ web stránok, prevádzkovateľ eshopu, ktorý potrebuje znova „nakopnúť“
  • Podnikatelia, ktorí chcú vyskúšať nové postupy, získať cenné informácie a zvyšovať svoje zisky
  • Podnikatelia, ktorí potrebujú po rokoch nemeneného marketingu zistiť, či sú ich postupy v poriadku

Koľko trvá konzultácia?

Trvanie konzultácie časovo neobmedzujeme. Pre nás je dôležité, aby sme spolu prišli do "cieľa". Preto nezáleží na tom, či bude konzultácia trvať 60 alebo 120 minút. 

Na konzultáciu si vyhraďte aspoň 90 minút a dohodnite si konzultáciu teraz. 

Ak potrebujete

získať cenné informácie / poradiť / vyriešiť konkrétny problém

Objednajte si konzultáciu teraz

Začínate s predajom na internete? Využite naše konzultačné služby a vytvorte hneď na začiatku e-shop, ktorý bude zarábať.

Pozrite si ponuku konzultácií pre začínajúcich "eshopárov"

Čo hovoria klienti:

S prácou sme boli nadmieru spokojní. Profesionálny prístup doplnený o konkrétne návody a riešenia ako zvýšiť počet zákazníkov v našom internetovom obchode a zároveň vo vyššej miere spropagovať našu stránku prostredníctvom internetu bol pre našu spoločnosť veľkým prínosom. Pokiaľ hľadáte niekoho kto by pre Vašu spoločnosť navrhol optimálne riešenia týkajúce sa on- line marketingu – našli ste ten správny tím!

Ing. Marcela Kisteleki Švrčkovákonateľka DESIGNER –UM s.r.o.

Spoluprácou sme získali nový uhol pohľadu na náš predaj. Dostali sme množstvo praktických rád, ktoré postupne aplikujeme. Ďakujeme za starostlivosť a podporu.

Margita Zajíčekovákonateľka, ZANET s.r.o.